HomePakiety SylwestroweKulig sylwestrowy w Istebnej od 15:00 - 18:00

Jak co roku, Zbójnickie Group, ma przyjemność zaprosić Państwa na Sylwestra

zbojnickiegroup nalezymy 141PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY NASZE NAJLEPSZE OFERTY NA SPĘDZENIE OKRESU SYLWESTRA 2017/18

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/karpackiezboje.pl/cache/c/ec76bc5797fac0705f60f602c0c100f3.jpg'

Kulig sylwestrowy w Istebnej od 15:00 - 18:00

Kulig sylwestrowy od 15:00 - 18:00 w góralskich klimatach w Istebnej na Przełęczy Kubalonka z kapelą góralskąSuper-oferta-1011x1024 Karpackie Zbóje!

 

!!!ZIMA W BESKIDACH NA CAŁEGO ŻE HEJ!!!

 

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil na KULIGU SYLWESTROWYM W GODZINACH 15:00 - 18:00 w dniu 31.12.2017r. w góralskich klimatach na Przełęczy KUBALONKA w Istebnej  z występem kapeli góralskiej Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralskim jadłem i napitkiem czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie sylwestrowego kuligu  m.in. zabawa w góraskich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe). Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! Hej!

Termin: 31.12.2017r. (niedziela)

wierchy1 wierchy2 wierchy3 wierchy15 big Slajd10

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w tzw. Trójwsi Beskidzkiej (Koniaków, Istebna, Jaworzynka) lub najbliższych okolicach i szukacie kuligu popołudniowego kuligu sylwestrowego przed główną zabawa sylwestrową w którymś z ośrodków w Beskidach to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! Nie obowiązują u nas stroje galowe!Mile widziane elementy stroju góralskiego! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowa, nietypowa górslska biesiada z kuligiem z pochodniami w towarzystwie rdzennych górali! Kulig odbywać się będzie malowniczą trasą z przełęczy KUBALONKA w granicach Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Na naszym kuligu sylwestrowym będzie się bawić jak co roku około 110 osób! W przerwach pomiędzy setami muzycznymi granymi przez kapelę góralską Karpackie Zbóje będzie puszczana muzyka taneczna z aktywnej kolumny. Hej! ZAPRASZAMY!!!

 

ZAPRASZAMY!!! ŚNIEGU U NAS NAKURZYŁO ŻE HEJ!


Termin: 31.12.2017r.

                                                                    Start kuligu: godz. 15.00 - 18:00

 

Miejsce rozpoczęcia kuligu: Parking na Przełęczy Kubalonka


Miejsce biesiady po kuligu:  Zbójecka koliba przy Kubalonce

                                                      

kuligi oferta sylwestrowa

PROMOCJA DO 11.12.2017r.: 99 zł / os.

Dzieci do 4 roku życia GRATIS, dzieci do 12 roku życia 59 z ł / os.

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się: 

  • kulig sylwestrowy z pochodniami w Istebnej w dniu 31.12.2017r. od godz. 15:00 - 18:00
  • bogate regionalne menu wg oferty (żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).
  • biesiada góralska w góralsko - zbójnickich klimatach w kolibie 
  • występ kapeli góralskiej Karpackie Zbóje
  • ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • podatek Vat;

UWAGA: Mamy ostatnie 30 miejsc!!!

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego popołudnia przed zabawą sylwestrową!!!

parzenica1

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami,
beskidzkimi góralami. Bedom tańce,
swawole, góralska muzyka, zbójecka
watra, radość, śleboda i smakowite jadło!

Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu sylwestrowego w Istebnej

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6

Fot. Zbójnicko - góralski kulig sylwesterowy 2015/2016r.

Opis miejsca kuligu sylwestrowego:

Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Jeśli zdecydują się Państwo na wypoczynek w tym przepięknym regionie, serdecznie zapraszamy na przełęcz KUBALONKA do Istebnej. To idealne miejsce do zorganizowania zbójnickiego kuligu sylwestrowego.

Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas zbójeckiego kuligu sylwestrowego z biesiadą góralską. Z naszą kapelą góralską potańczycie, pośpiewacie oraz przeżyjecie niezapomniane chwile!  Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z kapelą góralską Karpackie Zbóje na sylwestrowym kuligu w Istebnej.

Zapraszamy na zbójnicki kulig po przepięknych terenach Przełęczy Kubalonka w Beskidzie Śląskim. Start trasy kuligu  znajduje  się  na  przełęczy  Kubalonka  na  pograniczu  Wisły  i  Istebnej.  Dogodny  dojazd  dla  samochodów i autokarów  ułatwia  organizację  kuligów  dla  grup.  Po  zajęciu  miejsc  na  saniach  lub  wozach  kulig  rusza  w  kierunku Stecówki.  

Trasa  wiedzie  przez  tereny  leśne,  szlakiem  turystycznym  przez  Szarculę  w  kierunku  Stecówki  skąd  można  dojść  do  szczytu Baraniej  Góry  z  której  wypływa  największa  polska  rzeka  Wisła.  Barania  Góra  była  ponadto  w  dawnych  czasach  zbójeckim matecznikiem. Tutaj ukrywało się wielu groźnych beskidzkich zbójników. Legendy mówią, że po dziś dzień można znaleźć wiele śladów związanych  ze  zbójnikami  (jamy,  pieczary  w  których  się  ukrywali,  zbójeckie  zagony,  tajemnicze  malowidła  naskalne, zbójeckie skarby).

Długość trasy kuligowej to 7 km, czas trwania 1 godz. 30 min. Na naszych góralskich saniach zmieścimy 12 osób jednorazowo. Na naszym kuligu na ok. 10 saniach pojedzie około 100 osób jednorazowo. Koliba góralska znajduje się 150 metrów od parkingu gdzie możemy zaparkować samochody. Po zakończonym kuligu odbywa się w niej biesiada góralska.

Jadąc tą unikatową trasą można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie (fakły), muzyka góralska, gawędy starego bacy wprawią cię w wyjątkowo dobry nastrój! Miła atmosfera palącego się ogniska w góralskiej kolybie, tańce z rdzennymi góralami i wyśmienita regionalna kuchnia pozostaną na długo w waszej pamięci! Ze względu na zróżnicowaną wysokościowo trasę przejazd jest niezwykle atrakcyjny (szybka i wolniejsza jazda). Zimowy kulig tą niesamowitą trasą to zawsze rozwiane grzywy koni, dzwonki, niesamowity wiatr na twarzy który daje poczucie jakże ogromnej wolności i swobody.

Góry, las, zapalone pochodnie, dźwięk dzwonków, góralskie tańce, muzykowanie, gawędy starego bacy ubarwią wasz wypoczynek w Beskidach. Beskidy  dzięki  wspaniałej,  nieskażonej  przyrodzie,  oraz  niezwykłemu  ukształtowaniu  terenu,  zachęcają  turystów  do  odwiedzin.  Odwiedźcie nas i sami się przekonajcie! Hej!

1 8 1 9 1 11 1 12 1 14 1 15 1 19

Fot. Zbójnicko - góralska zabawa po kuligu 2016/2017r.

Opis miejsca biesiady:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. W noc sylwestrową zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajduje się wielka góralska izba, która może pomieścić na raz do 110  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Toalety Toj Toj znajdują się na zewnątrz, obok chaty.

1 25 1 28 1 29 1 30 1 31 1 32 

Fot. Zbójnicko - góralski kulig sylwesterowy 2016/2017r.

 

Szczegółówy program kuligu sylwestrowego:

 

14.45 przyjazd na parking na Kubalonce w Istebnej. Na parkingu będzie nasz pracownik, który pokieruje Państwa w którym kierunku trzeba iść, aby dojść do naszej koliby. Hasło: ZBÓJNICKI SZLAK. Nasza zbójnicka koliba znajduje się ok 150 metrów od parkingu. Na naszego zbójeckiego sylwestra nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami. Nie obowiązują stroje galowe! Hej!

15:00 - 16:30 zbiórka uczestników na parkingu na przełęczy KUBALONKA i odjazd kuligu w kierunku STECÓWKI. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od 1 - 10 i logotypem Zbójnicki Szlak. PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!! Na Stecówce podamy uczestnikom po kubku winka grzanego Zbójnickie Grzane. Po kuligu przyjeżdżamy na parking na przełeczy Kubalonka i pieszo przechodzimy dystans 150 metrów do naszej koliby.

16:30 - 18:00 biesiada góralska z kapelą góralską Karpackie Zbóje w kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe). Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! Hej!

1 34 1 35 1 36 1 37 1 38 1 39 

Fot. Zbójnicko - góralska zabawa po kuligu 2016/2017r.

Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu sylwestrowego w ISTEBNEJ

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotogaleria z naszych zbójeckich kuligów sylwestrowych w Istebnej 2016/2017

1 41 1 42 1 45 1 47 1 48 1 50 

1 54 1 55 1 56 1 58 1 59 1 62 

1 65 1 66 1 67 1 69 1 71 1 73 

1 77 1 79 1 80 1 90 1 91 1 92 

1 95 1 97 1 98 1 100 1 101 1 105 

1 107  1 109 1 110 1 112  1 113 1 118 1 115 

1 117 1 119 1 120 1 121 1 122 1 123 

1 126 1 127 1 128 1 129   1 133 1 125

INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI ZA KULIG SYLWESTROWY W ISTEBNEJ

Rezerwacji kuligu sylwestrowego w Istebnej prosimy dokonywać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefoniczną pod nr +48 609 789 879, 606 786 213 lub 33 475 96 52. Dokładną mapkę dojazdu na zabawę sylwestrową z kuligiem wyslemy drogą mailową.

Płatność za kulig sylwestrowy prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK
Nr. 34 1140 2004 0000 3602 7471 7328

Po zarezerwowaniu kuligu sylwestrowego w Istebnej drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy voucher ze wszystkimi informacjami i z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za kulig sylwestrowy.

Uwaga: Rezerwując kulig sylwestrowy w Istebnej prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

sylwester 2016 2017

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzanlych chwil z góralami w Istebnej! 

Gwarantujemy mega zabawę z kuligiem! Hej!

kuligi logotype

parzenica4