HomePakiety SylwestroweGóralska zabawa sylwestrowa 2017/2018r. z kuligiem w Istebnej

Jak co roku, Zbójnickie Group, ma przyjemność zaprosić Państwa na Sylwestra

zbojnickiegroup nalezymy 141PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY NASZE NAJLEPSZE OFERTY NA SPĘDZENIE OKRESU SYLWESTRA 2017/18

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/karpackiezboje.pl/cache/c/ec76bc5797fac0705f60f602c0c100f3.jpg'

Góralska zabawa sylwestrowa 2017/2018r. z kuligiem w Istebnej

Zabawa sylwestrowa 2017 / 2018r. z kuligiem w góralskich klimatach w ISTEBNEJ na Przełęczy KUBALONKA z kapelą góralską Karpackie Zbóje!

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2017/2018r. (z niedzieli na poniedziałek) w góralskich i zbójnickich klimatach w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA z kapelą góralską Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (zbójeckie menu: żurek zbójnicki,świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu. Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! Hej!

wierchy1 wierchy2 wierchy3 wierchy15 big Slajd10

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w tzw. Trójwsi Beskidzkiej (Koniaków, Istebna, Jaworzynka) lub najbliższych okolicach i szukacie samej zabawy sylwestrowej z kuligiem to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! Nie obowiązują u nas stroje galowe!Mile widziane elementy stroju góralskiego! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowy, nietypowy sylwester z kuligiem z pochodniami w towarzystwie rdzennych górali! Kulig odbywać się będzie malowniczą trasą z przełęczy KUBALONKA w granicach Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Na naszej zabawie sylwestrowej będzie się bawić jak co roku około 110 osób! W przerwach pomiędzy setami muzycznymi granymi przez kapelę góralską Karpackie Zbóje będzie puszczana muzyka taneczna z aktywnej kolumny. Hej! ZAPRASZAMY!!!


Termin: 31.12.2017r. / 1.01.2018r.

Start kuligu: godz. 20.00 - 4.00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking na przełęczy KUBALONKA

Miejsce zabawy sylwestrowej:  Zbójecka koliba przy Kubalonce

Uwagi: mile widziane elementy stroju góralskiego

 

Cena: 350 zł / os.

 

kuligi oferta sylwestrowa

PROMOCJA DO 20.11.2017r.: 289 zł / os.

W cenie pakietu sylwestrowego 2017/2018r. znajduje się:

  • Zbójnicki kulig z pochodniami z przełęczy KUBALONKA w kierunku Stecówki w dniu 31.12.2017r.
  • Bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty (żurek zbójnicki, świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu.
  • Zabawa sylwestrowa w góralsko - zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje!
  • Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • Podatek Vat;

UWAGA: Mamy ostatnie 45 miejsc!!!

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego sylwestra z kuligiem w góralsko zbójeckich klimatach!

Pobierz ofertę zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej w PDF

parzenica1

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami,
beskidzkimi góralami. Bedom tańce,
swawole, góralska muzyka, zbójecka
watra, radość, śleboda i smakowite jadło!

 

Zobacz filmy z naszych imprez góralskich

 

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w ISTEBNEJ

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6

Fot. Zbójnicko - góralski sylwester 2016/2017r.

Opis miejsca kuligu sylwestrowego:

Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Jeśli zdecydują się Państwo na wypoczynek w tym przepięknym regionie, serdecznie zapraszamy na przełęcz KUBALONKA do Istebnej. To idealne miejsce do zorganizowania zbójnickiego kuligu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas zbójeckiego kuligu sylwestrowego 2017 / 2018r. z biesiadą góralską. Z naszą kapelą góralską potańczycie, pośpiewacie oraz przeżyjecie niezapomniane chwile!  Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z kapelą góralską Karpackie Zbóje na sylwestrowym kuligu w Istebnej.

Zapraszamy na zbójnicki kulig po przepięknych terenach Przełęczy Kubalonka w Beskidzie Śląskim. Start trasy kuligu  znajduje  się  na  przełęczy  Kubalonka  na  pograniczu  Wisły  i  Istebnej.  Dogodny  dojazd  dla  samochodów i autokarów  ułatwia  organizację  kuligów  dla  grup.  Po  zajęciu  miejsc  na  saniach  lub  wozach  kulig  rusza  w  kierunku Stecówki.  
 
Trasa  wiedzie  przez  tereny  leśne,  szlakiem  turystycznym  przez  Szarculę  w  kierunku  Stecówki  skąd  można  dojść  do  szczytu Baraniej  Góry  z  której  wypływa  największa  polska  rzeka  Wisła.  Barania  Góra  była  ponadto  w  dawnych  czasach  zbójeckim matecznikiem. Tutaj ukrywało się wielu groźnych beskidzkich zbójników. Legendy mówią, że po dziś dzień można znaleźć wiele śladów związanych  ze  zbójnikami  (jamy,  pieczary  w  których  się  ukrywali,  zbójeckie  zagony,  tajemnicze  malowidła  naskalne, zbójeckie skarby).

Długość trasy kuligowej to 7 km, czas trwania 1 godz. 30 min. Na naszych góralskich saniach zmieścimy 12 osób jednorazowo. Na naszym kuligu na ok. 10 saniach pojedzie około 100 osób jednorazowo. Koliba góralska znajduje się 150 metrów od parkingu gdzie możemy zaparkować samochody. Po zakończonym kuligu odbywa się w niej biesiada góralska.
 
Jadąc tą unikatową trasą można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie (fakły), muzyka góralska, gawędy starego bacy wprawią cię w wyjątkowo dobry nastrój! Miła atmosfera palącego się ogniska w góralskiej kolybie, tańce z rdzennymi góralami i wyśmienita regionalna kuchnia pozostaną na długo w waszej pamięci! Ze względu na zróżnicowaną wysokościowo trasę przejazd jest niezwykle atrakcyjny (szybka i wolniejsza jazda). Zimowy kulig tą niesamowitą trasą to zawsze rozwiane grzywy koni, dzwonki, niesamowity wiatr na twarzy który daje poczucie jakże ogromnej wolności i swobody.

Góry, las, zapalone pochodnie, dźwięk dzwonków, góralskie tańce, muzykowanie, gawędy starego bacy ubarwią wasz wypoczynek w Beskidach. Beskidy  dzięki  wspaniałej,  nieskażonej  przyrodzie,  oraz  niezwykłemu  ukształtowaniu  terenu,  zachęcają  turystów  do  odwiedzin.  Odwiedźcie nas w SYLWESTRA 2017 / 2018r. sami się przekonajcie! Hej!

1 8 1 9 1 11 1 12 1 14 1 15 1 19

Fot. Zbójnicko - góralski sylwester 2016/2017r.

 

Opis miejsca biesiady sylwestrowej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. W noc sylwestrową zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajduje się wielka góralska izba, która może pomieścić na raz do 110  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Toalety Toj Toj znajdują się na zewnątrz, obok chaty.

1 25 1 28 1 29 1 30 1 31 1 32 

Fot. Zbójnicko - góralski sylwester 2016/2017r.

 

Opis zabawy sylwestrowej i szczegółówy program:

19.45 przyjazd na parking na Kubalonce w Istebnej. Na parkingu będzie nasz pracownik, który pokieruje Państwa w którym kierunku trzeba iść, aby dojść do naszej koliby. Hasło: ZBÓJNICKI SZLAK. Nasza zbójnicka koliba znajduje się ok 150 metrów od parkingu. Na naszego zbójeckiego sylwestra nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami. Nie obowiązują stroje galowe! Hej!

20:00 - 21:30 biesiada góralska z kapelą Karpackie Zbóje.

21:30 - 23:00 zbiórka uczestników na parkingu na przełęczy KUBALONKA i odjazd kuligu w kierunku STECÓWKI. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od 1 - 10 i logotypem Zbójnicki Szlak. PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!! Na Stecówce podamy uczestnikom po kubku winka grzanego Zbójnickie Grzane. Po kuligu przyjeżdżamy na parking na przełeczy Kubalonka i pieszo przechodzimy dystans 150 metrów do naszej koliby.

Godz.23.00 – 00.00 biesiada góralska z kapelą góralską Karpackie Zbóje w kolibie www.karpackiezboje.pl

Godz. 00.00 - 00: 20 przy rozpalonym ognisku (zbójnickiej watrze) przy naszej kolibie będzie możliwość wzniesienia toastu i złożenia życzeń Noworocznych przyjaciołom i znajomym! Przed chatą zbójnicką nastąpi uroczyste przywitanie Nowego Roku 2018! Hej! Po przywitaniu Nowego Roku wszyscy wejdziemy do środka i będziemy bawić się razem przy muzyce góralskiej i disco do godz. 4.00.

Na naszym sylwestrze iście po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni: żurek zbójnicki, świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, Coca Cola, grzane wino w trakcie kuligu.

1 34 1 35 1 36 1 37 1 38 1 39 

Fot. Zbójnicko - góralski sylwester 2016/2017r.

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w ISTEBNEJ

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotogaleria z naszych zbójeckich sylwestrów z kuligiem w Istebnej 2016/2017

1 41 1 42 1 45 1 47 1 48 1 50 

1 54 1 55 1 56 1 58 1 59 1 62 

1 65 1 66 1 67 1 69 1 71 1 73 

1 77 1 79 1 80 1 90 1 91 1 92 

1 95 1 97 1 98 1 100 1 101 1 105 

1 107  1 109 1 110 1 112  1 113 1 118 1 115 

1 117 1 119 1 120 1 121 1 122 1 123 

1 126 1 127 1 128 1 129   1 133 1 125

 

INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI ZA KULIG SYLWESTROWY

Rezerwacji zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej prosimy dokonywać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefoniczną pod nr +48 609 789 879, 606 786 213 lub 33 475 96 52. Dokładną mapkę dojazdu na zabawę sylwestrową z kuligiem wyslemy drogą mailową.

Płatność za kulig sylwestrowy i zabawę sylwestrową prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK
Nr. 34 1140 2004 0000 3602 7471 7328

Po zarezerwowaniu zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy voucher sylwestrowy ze wszystkimi informacjami i z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za sylwestra.

Uwaga: Rezerwując sylwesta z kuligiem w Istebnej prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

sylwester 2016 2017

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzanlego sylwestra z góralami w Istebnej! 

Gwarantujemy mega zabawę sylwestrową z kuligiem! Hej!

kuligi logotype

 

parzenica4